1. kolo Vraňany aneb nenachytáš nejvíc – nevyhraješ

IMAG0432

 

Vracím se k tomu, abych vám přiblížil naše působení v 1. kole, dlužno dodat, že není důvod k jásotu, protože se nám na tehdy velmi těžké vodě nepodařilo uspět tak, jak bychom potřebovali.

Po té, co jsme s Frantou odzkoušeli vodu v 1. kole KP Čech, nám bylo jasné, že to legrace nebude. Voda tehdy tekla po vydatných deštích a nesla s sebou spoustu bince a jiných nechutností, bylo velmi těžké dostat rybu na flek a přečíst záběry.

Po neúspěchu s ploticí jsem vsadil na cejnovku a domíchaje nějaké drobnosti doufal v lepší výsledek. Voda ješte pořád hodně tekla, ale už byla alespoň trochu čistější a nenesla s sebou všechen ten binec. Losnul jsem sobotní A4 a s jednou rybkou udělal 9ku za 360gr. Hrůza děs běs. Byl opět velký problém přečíst v tom proudu záběry, heavyčko se ohnulo jak luk a špička moc prostoru neměla. Dole mě hopsala 100vka krmelec a to se pak těžko vnadí.  Budu nejspíš potřebovat tvrdší klacíky s tužší páteří, jinak z těchto vod výsledky nevyválčím.

Marian seděl na F4 a nevím jak, ale hodně se posnažil a výsledkem byla 4ka za 3360gr. Říkal, že udržel na místě daleko lehčí krmítko a měl tak mnohem větší šanci na rybu, důležitější jsou ale jeho zkušenosti, které já pořád sbírám a ještě nějakou tu chvíli potrvá, než se prochytám na Marianovu úroveň.

Franta losnul D2 a hecnul to z nás nejvíc, protože sice nevážil tolik co Marian, ale za jeho 2860gr bral nádhernou 3ku. SUPER Franto!!! Také měl o něco klidnější dno a mohl tak lépe krmit. Udržel ryby a těch pár záběrů proměnil. Přes všechno to trápení jsme byli po sobtním půlkole na výborném 9. místě a živili jsme jiskřičku naděje na dobré umístění někde v poklidném středu tabulky, po kterém jsme před odjezdem toužili.

Probrali jsme taktiku na neděli, velmi rád jsem si nechal poradit a doufal, že v neděli na tom budu líp.

Šel jsem na B1 a aplikoval teoretické poznatky posbírané od chlapů. Dno bylo malinko klidněší než včera ale i tak se mi nedařilo. Zvolil jsem kratší vzdálenost a rozkrmil si nový flek. Po plotici a tloušťovi z toho nakonec byla 8ka za 1460gr. Pravda, žádná sláva, ale i to mírné zlepšení potěšilo.

Marian vytáhl Frantovo D2, ale žádný veliký profit z toho nebyl, do cajdáku poslal ryby s váhou 1320gr a bral za ně 6ku. Totiž, co platí v sobotu, málo kdy platí i v neděli. Informace sice měl, ale nedělní realita byla někde jinde.

Franta šel na E3 a jeho nedělních 2140gr stačilo an 8ku. Těžké, těžké, přetěžké…

Celkově jsme sice vytáhli dost přes 11 kilo ryb, ale se 38 body obsadili až 16. místo. Start tedy nic moc, no uvidíme…

V teamech vyhráli MIVARDI.cz před   RSK Feeder Team MILO Praha a   COLMIC Feeder Team Český Šternberk.

V jednotlivcích to nelíp vyšlo Jirkovi Ouředníčkovi a Karlu Skalickému (oba MIVARDI.cz) a 3. byl Michal Řehoř z TINCA Feeder Mančaft. Gratulujeme!

Za Timár Feeder Team Pepé

 

 

 Comments are closed.